Склад Упаковки - стрейч плівка, поліетиленові мішки Рівне

Ласкаво просимо до Склад Упаковки

Склад Упаковки Рівне

Компанія Склад Упаковки Рівне - це найширший асортимент пакувальних матеріалів як для побутових, так і для промислових потреб. Купити упаковку від виробника можна за доступними цінами, а доставку отримати одразу і без посередників з допомогою найбільших транспортних компаній.

Купити пакувальні матеріали у Рівному

Компанія "Склад Упаковки" у Рівному протягом багатьох років забезпечує своїх клієнтів всім необхідним у галузі пакувальних матеріалів. В нашому каталозі зібрано: стрейч-плівки ручного та машинного пакування, тепличні плівки, поліпропіленові та поліетиленові мішки, скотч, витратні матеріали для пакування, гофроящики, овочеві сітки, упаковки для ягід та овочей, робочі рукавички, та багато іншої пакувальної продукції. Для промислових та агрокультурних потреб в нас Ви можете придбати дерев'яні піддони від виробника та садові кілки й регелі різних конфігурацій.

Склад упаковки ціна у Рівному

Вся продукція, представлена на сайті, знаходиться в наявності і випускається під суворим контролем якості на всіх етапах виробництва. Наш центральний склад у Рівному знаходиться у зручному місці, що дозволяє відвантажувати оперативно замовлення як у Рівному, так і в Рівненській області за допомогою транспортних компаній Рівне, Сарни, Костопіль, Дубно, Острог, Здолбунів, Млинів, Радивилів, Вараш, Березне, Дубровиця, Корець. Наша гордість - колектив професіоналів, які працюють для Вас на всіх стадіях заявки від телефонного дзвінка до комплектування замовлення. Замовити пакувальні в інтернет-магазині "Склад Упаковки" - це зручно, швидко та недорого!